SERVIS A PRODEJ ZAMETACÍCH VOZŮ

U nejrůznějších zametacích strojů zajišťujeme servis a dodávky náhradních dílů. Specializujeme se zejména na zametače ČIVO, u kterých provádíme generální opravy a nebo dodáváme nové zametací nástavby tohoto typu. Prodáváme použité stroje po generálních opravách i nové zametací vozy.

Údržba zametacích vozů a prodej náhradních dílů

zametac_na_servis.jpg

Zabýváme se běžnou údržbou a servisem zametacích strojů pro čištění pozemních komunikací a pevných ploch. Opravujeme také čističe kolejí ČIKO. Po domluvě servisujeme buď v naší provozovně nebo přijedeme provést opravu přímo k zákazníkovi.

Dodáváme široký sortiment náhradních dílů pro komunální techniku.

 

Generální opravy zametačů ČIVO

zametac_nova_nastavba.jpg

Provádíme generální opravy a modernizaci zametacích vozů ČIVO určené pro zametání vozovek, k odsávání nečistot a čistění kanalizačních vpustí.

Zametač je stavěn na podvozku Avia A31.1 KS1.
Vůz pracuje na principu mechanicko-vakuového příjmu nečistot s možností použití vodního čerpadla pro mytí a kropení. Zametač je vybaven talířovými kartáči na obou stranách, což umožňuje zametat pravou i levou stranu vozovky, případně současné použití obou pro větší šířku čistění.Mechanismy zametacího stroje jsou hydraulicky poháněny a ovládány řídícím panelem v kabině řidiče.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Miroslav Jančář
ZÁMEČNICTVÍ
Losy 351
687 34 Uherský Brod-Těšov

mapa_cr.png

Provozní doba
PO - PÁ      8.00 - 16.00

VOLEJTE

tel_cislo.png