KVALITNÍ ZAMETACÍ KARTÁČE PRO CELOU ŘADU ZAMETAČŮ

Již 20 let dodáváme zametací kartáče pro komunální techniku.
Naše produkce je tvořena kruhovými a válcovými kartáči pro zametací vozy značek ČIVO, ČICHO, AEBI, BUCHER-SCHÖRLING, IFA, SCHMIDT, FAUN, TRILETY, RAVO, BRODD-SON, TATRA-KOBIT a mnohé další. U všech typů kruhových a válcových kartáčů provádíme také renovaci (opakovaný výplet). Vyrábíme také vysoce odolná košťata.

Kartáče kruhové (talířové)

kruhovy_kartac.jpg

Dřevěné nebo plastové jádro, které tvoří základ kartáče, je vypleteno kartáčnickým drátem, polypropylenem, případně kombinací těchto materiálů. Vyplétáme také segmenty kruhových segmentových kartáčů. Pro odstranění zvláště hrubých nečistot vyrábíme vysoce odolné lanové kartáče.

Průměr jádra talířových kartáčů má rozměry dle typu stroje a požadavků zákazníka.

 

Kartáče válcové

valcovy_kartac.jpg

Do plastového jádra je osazen výplet dle zákaznických požadavků ( polypropylen, polyamid, polyamid v kombinaci s drátem). Délky a průměry kartáčů jsou vyráběny podle typu stroje. Jádra jsou osazena na vodící hřídeli.

Většina válcových kartáčů má nastřelovaný výplet, některé druhy válcových kartáčů jsou tvořeny kroužky.

 

Silniční košťata

koste.jpg

Našim zákazníkům nabízíme také košťata pro ruční čištění komunikací a ploch. Tato košťata, která jsou osazená pevným polypropylenovým vláknem, vykazují vyšší životnost a výrazně lepší účinnost oproti jiným, běžně dostupným, výrobkům.

 

Kontaktujte nás, na požádání vám zašleme dokumentaci k našim produktům včetně aktuálního ceníku.

RYCHLÝ KONTAKT

Miroslav Jančář
ZÁMEČNICTVÍ
Losy 351
687 34 Uherský Brod-Těšov

mapa_cr.png

Provozní doba
PO - PÁ      8.00 - 16.00

VOLEJTE

tel_cislo.png